Diwa Personalservice Agencja Pracy sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/BETONIARZ (K/M)

Data publikacji:
5.8.2019
Miejsce Pracy:
Lipsk
Wynagrodzenie:
1400-1500 Euro netto Do 1700 € przy 186 godzinach
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Pracownik fizyczny

PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/BETONIARZ

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO! (K/M)

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM PRZEZ CAŁY ROK NA HALI BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE!

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów, betoniarzy, pracowników ogólnobudowlanych.

WYNAGRODZENIE

  • 1400-1500 €  netto

Do 1700 € przy 186 godzinach

CZAS PRACY

  • Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową

ZADANIA:

  • Przygotowywanie betonu
  • Produkcja rur żelbetowych
  • Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów
  • Obsługa maszyn wspierających  produkcję prefabrykowanych elementów
  • Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich lub budowlanych
  • Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
  • Prawo jazdy i auto mile widziane

OFERUJEMY:

  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

MIEJSCE PRACY

  • 04 668 Großsteinberg  ( Saksonia) niedaleko Leipzig

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: jodlowska@diwa-personalservice.pl

 lub o kontakt telefoniczny :  722 006 602 lub 77 454 85 66

Nr. Cert. 6760

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń