Jobest Services

Pracownik produkcji serów Francja

  • Data publikacji:
  • 04-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pracownik produkcji serów
Miejsce pracy: Francja/Saint Amour

OBOWIĄZKI :
- pakowanie
- krojenie serów, ważenie
- kontrola jakości produktów spożywczych (sery)
- praca przy półautomatycznej taśmie produkcyjnej
- etykietowanie produktów, przygotwanie do transportu

WYMAGANIA :
- doświadczenie w pracach na produkcji
- motywacja i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie- wstępne szkolenie na stanowisku pracy

- stawkę godzinową: 11,20 euro/brutto

- wymiar czasu pracy: podstawa 35 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy

- godziny nadliczbowe (jak płatne): od 36 do 40 godz. 25%

- praca na 2 zmiany

- koszt zakwaterowania opłaca firma

- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- długotrwała współpraca

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com