Zakład produkcyjny Dijo to prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz laureat nagrody Forbes. W związku z rozwojem swojej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji Spożywczej - Praca przy palecie

  • Data publikacji:
  • 13-11-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, Zabrodzie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Twoje zadania:

  • Selekcja wyrobów gotowych
  • Kontrola wizualna jakości produktu i opakowań
  • Pakowanie wyrobów do kartonów zbiorczych
  • Paletyzacja i etykietowanie przy użyciu dostępnych urządzeń
  • Co więcej: możliwość szkolenia z obsługi dodatkowych urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze produkcji, mile widziane w branży spożywczej
  • Dokładność i szybkie tempo działania
  • Sprawność fizyczna
  • Chęć i gotowość do pracy w systemie zmianowym
    (praca w systemie 4-brygadowym)
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • Premia za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Dodatkowa premia za polecenie pracowników do 3 600 zł brutto
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informuje się, że:

Administratorem Danych Osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrodziu, Zabrodzie 28, 52-351 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000650758.

Podanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji.

Podanie Danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji jest dobrowolne.

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści podanych danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

Posiada Pani/Pan prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: ado@dijo.com.pl).

Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania danych (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: ado@dijo.com.pl).

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.