Jobtalent
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik produkcji spożywczej w Belgii.

Pracownik produkcji spożywczej w Belgii

  • Data publikacji:
  • 23-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Naszym klientem jest firma prężnie rozwijająca się i trzymająca pozycję lidera na rynku przemysłu spożywczego. Swoim klientom firma oferuje bogaty wachlarz przekąsek śródziemnomorskich, takich jak: oliwki, hummus, suszone pomidory, papryczki i dipy.

Twój zakres obowiązków:

  • Napełnianie przygotowanych papryczek serem
  • Obsługa maszyny dozującej
  • Kontrola jakości produktu
  • Nadzorowanie ciągłości pracy podajników
  • Uzupełnianie komponentów produkcji: etykiet, pojemników, folii
  • Przygotowywanie składników na podstawie receptur

Nasze wymagania:

  • Motywacja do pracy za granicą
  • Chęć pracy w systemie zmianowym, również na zmiany nocne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy fizycznej w temperaturze 12-14°C oraz szybkim tempie

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
  • Kilometrówka i ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy