Szukasz lekkiej pracy na produkcji w firmie, która docenia swoich pracowników? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i chciałbyś pracować w firmie będącej liderem na rynku farmceutycznym? Skontaktuj się z nami, opowiemy o szczegółach.

Pracownik Produkcji w firmie farmaceutycznej

  • Data publikacji:
  • 15-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa Mokotów
  • Wynagrodzenie:
  • od 4000 PLN brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14.00, 14-22.00 i 22-6.00),
  • miejsce pracy - okolice PKP Służewiec,
  • wynagrodzenie od 4000 PLN brutto, plus premia roczna oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych, oraz atrakcyjne benefity.

zadania

  • obsługa maszyn biorących udział w procesie pakowania leków,
  • nadzór i kontrola procesu produkcji,
  • raportowanie do przełożonego,
  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv za pośrednictwem poniższego linku:

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47