HR International

Pracownik produkcji z j. niemieckim

  • Data publikacji:
  • 30-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Dla jednego z klientów poszukujemy kandydatów, jako pracownik produkcji ze znajomością języka niemieckiego.

Klient to przemysłowa introligatornia.

Miejsce pracy: 54470 Bernkastel-Kues

Wymagania:

-znajomość j. niemieckiego

-mile widziane doświadczenie w branży introligatorskiej lub przy obsłudze maszyn

-sprawność fizyczna

-zmysł techniczny

-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Zakres obowiązków:

-obsługa maszyny przetwórczej

-pilnowanie maszyny, poprawności jej działania

-monitorowanie wydajności i jakości maszyn

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę (bezpośrednio z niemieckim pracodawcą)

-pomoc w znalezieniu zakwaterowania

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "produkcja niemcy".