Agencja Pracy CPC Consulting
PRACOWNIK PRODUKCYJI OKIEN i DRZWI (pomocnik stolarza, stolarz) PACA BLISKO GRANICY POLSKIEJ.

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • ·       praca w zespole na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych,
  • ·       praca w dużej firmie produkcyjnej z tradycjami,
  • ·       obsługa maszyn produkcyjnych,
  • ·       obróbka materiałowa drewno, aluminium, PCV,
  • ·       prace manualne np. zakładanie uszczelek,
  • ·       inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Wymagania:

  • ·       min. 3 letnie doświadczenie przy produkcji okien lub drzwi, ewentualnie doświadczenie przy obsłudze nowoczesnych maszyn produkcyjnych przy produkcji okien,
  • ·       gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • ·       mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne,
  • ·       nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego,
  • ·       zdolności manualne,
  • ·       mile widziane doświadczenie przy obróbce materiałowej (drewno, plastik, metal),
  • ·       mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i pracy z nimi,
  • ·       chęć przyuczenia się w zawodzie pomocnik stolarza produkcja okien,
  • ·       mile widziany własny samochód do wyjazdu,
  • ·       zaświadczenie o niekaralności.

Gwarantujemy:

  • ·       bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy blisko polskiej granicy,
  • ·       przyuczenie do zawodu,
  • ·       umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • ·       praca na pełny etat plus nadgodziny,
  • ·       Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • ·       wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec,
  • ·       atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ·       darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – w mieszkaniach wynajmowanych dla pracowników w pełni wyposażonych,
  • ·       szkolenie wstępne pozwalające na rozpoczęcie pracy w charakterze pomocnika stolarza,
  • ·       oferujemy premie za każdego poleconego pracownika (więcej szczegółów po zatrudnieniu),

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem.

Wzór klauzuli;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).