House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcyjny- obsługa maszyn proszkowych k/m

Twoje obowiązki:

  • Obsługa kabiny lakierniczej i malowanie proszkowe,
  • Kontrola jakości i odwieszanie pomalowanych elementów
  • Dbanie o stan techniczny maszyny

Pracodawca oczekuje:

  • Doświadczenia na takim samym, lub podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy zmianowej (system 2-3 zmianowy)
  • Technicznych zdolności manualnych
  • Prawa jazdy i samochodu

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h + dodatki (10-15 euro diety netto za każdy przepracowany dzień i dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie płatne
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc ze strony House of Jobs

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de