Trenkwalder
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik przygotowania produkcji/Operator maszyn - Zatrudnienie od zaraz Mielec

Pracownik przygotowania produkcji/Operator maszyn

Obowiązki:
- systematyczny dozór maszyn i urządzeń,
- ustawianie maszyn produkcyjnych,
- utrzymywanie maszyn w sprawności technicznej,
- obsługa urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
- współpraca z działem utrzymania ruchu,
- raportowanie o wszystkich stwierdzonych awariach, usterkach maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- dbałość o czystość i estetykę w środowisku pracy.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń - mile widziane,
- zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- możliwość stałego zatrudnienia,
- zmianowy system pracy,
- zatrudnienie od zaraz,

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com

Tel: 665 284 003