Derksen Polska
Praca Holandia

Pracownik serwisu technicznego

  • Data publikacji:
  • 18-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Arnhem

Obowiązki:

  • zarządzanie magazynem technicznym,

  • konserwacja i zarządzanie wszystkimi instalacjami i mediami na budowie,

  • nadzór zewnętrzny,

  • konserwacja maszyn/instalacji,

  • wykonywanie prac naprawczych maszyn/instalacji,

  • prace administracyjne: rejestrowanie zużytych materiałów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy,

  • wiedza z zakresu inżynierii elektrycznej, hydraulicznej,

  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,

  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • stawka od 14,00€ brutto/h,

  • praca w systemie zmianowym,

  • dodatki zmianowe do wynagrodzenia,

  • stałą pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na i.krakowiak@derksen-polska.pl oraz kontakt pod numerem telefonu +48 513 028 724 lub +48 575 100 025.