Jobs plus
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Naszym klientem jest firma sprzątająca, Profesjonaliści, którzy specjalizują się w najbardziej wymagających usługach sprzątających. Sprzątanie biur, mieszkań czy domów – każde zlecenie wykonywane jest z należytą starannością w trosce o zadowolenie Klientów. Lubisz dbać o czystość i posiadasz doświadczenie w wykonywaniu prac porządkowych?

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

  • Data publikacji:
  • 19-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa - Ochota
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Naszym klientem jest firma sprzątająca, Profesjonaliści, którzy specjalizują się w najbardziej wymagających usługach sprzątających. Sprzątanie biur, mieszkań czy domów – każde zlecenie wykonywane jest z należytą starannością w trosce o zadowolenie Klientów.
Lubisz dbać o czystość i posiadasz doświadczenie w wykonywaniu prac porządkowych?
Świetnie – mamy ofertę dla Ciebie! Aplikuj na stanowisko:
PRACOWNIK  SPRZĄTAJĄCY
Miejsce pracy: Warszawa (Ochota)
Jakie zadania Ci powierzymy? • wykonywanie prac porządkowych na terenie biura (odkurzanie i mycie podłóg, wykładzin dywanowych, ścieranie kurzy, wynoszenie śmieci itp.)
• dbanie o czystość w obiekcie na Ochocie   Od idealnego kandydata oczekujemy: • doświadczenia na podobnym stanowisku
• uczciwości i chęci do pracy
• dobrej organizacji i dokładności w wykonywaniu obowiązków
• poczucia estetyki   Co możemy Ci zaoferować? • umowę o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
• godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 17.30-20.30 w dzielnicy Ochota
• wdrożenie w zakres obowiązków
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie świąteczne   Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:   http://bit.ly/PRACOWNIK_SPRZĄTAJĄCY_OCHOTA   Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.   Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641