Tomasz Kujawa
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do sprzątania pomieszczeń socjalnych i biurowych.

Pracownik sprzątający

Opis stanowiska:

Pracownik sprzątający - kobieta:

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i magazynowych

Wynagrodzenie: 17 zł brutto na godzinę

Oczekujemy:

  • Dokładności i sumienności
  • Dyspozycyjności
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z maszynami czyszczącymi

Brak doświadczenia nie wyklucza nikogo - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • wsparcie koordynatora
  • dobrą atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia
  • możliwość dorabiania dodatkowo płatnych godzin nadliczbowych dla chętnych osób
  • możliwość podpisania stałej umowy o pracę - jesteśmy elastyczni!

Zgłoszenia prosimy kierować pod numerem telefonu: 510 180 374

lub CV na adres: agata.kujawa@vp.pl

W CV prosimy umieścić zgodę o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko"