DGP Dozorbud

Pracownik Sprzątający GAZSYSTEM Wrocław

Firma DGP Clean Partner

ZATRUDNI osoby na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Miejsce zatrudnienia: GAZSYSTEM WROCŁAW

OBOWIĄZKI:  SPRZATANIE WEWNĄTRZ OBIEKTU, MCIE OKIEN, OBSŁUGA MASZYNY MYJĄCEJ

WYMAGANIA:

·        aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

·        praca od PON do PT,

·        mile widziane doświadczenie w sprzątaniu

·        umowa o pracę (cały etat)

Dodatkowo proponujemy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności :

·        Zwrot za leki do 2000 zł. w ciągu roku,

·        200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy,

·        Turnusy rehabilitacyjne

·        Wsparcie socjalne – wczasy pod gruszą, dodatki do wypoczynku dzieci itp.

·        10 dni dodatkowego urlopu przy stopniu umiarkowanym i znacznym

OFERYJEMY:

·        dobre warunki płacowe ,

·        wynagrodzenie zawsze na czas,

·        stabilną pracę,

·        opiekę przełożonego,

·        pomoc przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów,

·        wdrożenie i przyuczenie do wykonywania powierzonego zakresu pracy/czynności/sprzątania.

·        wsparcie w procesie zatrudnienia ( pomoc w przygotowaniu dokumentów i ich wypełnieniu).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 694 852 530- od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Zygmunta Słomińskiego 15/52 00-195 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/