KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca na szklarni - Holandia

Pracownik szklarni

Szukasz ciekawej pracy to świetnie mamy dla Ciebie ofertę pracy w  Holandii !

 Aktualnie oferujemy prace  szklarniowe w  okolicach De Lier/Steenbergen/ Ternauzen

Zakres obowiązków:

  • praca na szklarni z pomidorami
  • zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych
  • przycinanie pędów oraz ogólna pielęgnacja roślin
  • ogólne prace w szklarni
  • praca na szklarni z papryką
  • praca przy ścinaniu papryki
  • okręcanie pędów papryki
  • oraz inne prace szklarniowe zlecone przez pracodawcę na miejscu

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • wypłaty co tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport do i z pracy

Możemy Ci pomóc w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę oraz w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy i chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj dłużej i zadzwoń już dziś!

Czekamy na Twój telefon:

Agnieszka +48 577 901 099 pracuj@klaverteam.com

Karina +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Dominika +48 570 901 033  job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Częstochowa z certyfikatem 18450 ( KRAZ)