Derksen Polska sp. z o.o.

Pracownik techniczny

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - firmy z Holandii- poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Zevenaar

Start: 1.09.2019

Obowiązki
-praca w hotelu pracowniczym (64 osoby)
-dokonywanie drobnych napraw, kontrola czystości, sprzątanie,
-kwaterowanie nowych pracowników

Wymagania
-komunikatywna znajomość języka angielskiego- minimum poziom B1/B2
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. Złota Rączka, drobne naprawy)
-prawo jazdy kat. B
-gotowość do zamieszkania w hotelu
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od września 2019

Oferujemy
-kontrakt holenderski
-terminowe miesięczne wynagrodzenie 2000€ brutto
-darmowe zakwaterowanie, ubezpieczenie
-możliwość nawiązania stałej współpracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swoich aplikacji na p.rzepka@derksen-polska.pl lub +48 517 491 707.