Fundacja Hospicyjna
Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku zatrudni Pracownika technicznego/Konserwatora

Pracownik techniczny/Konserwator

  • Data publikacji:
  • 14-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk, Polska
  • Stanowisko:
  • Konserwator

Fundacja Hospicyjna prowadząca

Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku

zatrudni

Pracownika technicznego/Konserwatora

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności techniczne lub zdolności manualne,
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, dyspozycyjność, solidność, spostrzegawczość,
  • zdyscyplinowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zadania

  • utrzymywanie bardzo dobrego stanu budynków Fundacji pod kątem konserwacji i drobnych napraw
  • kompleksowa obsługa techniczna,
  • stała kontrola stanu obiektu; reakcja w przypadku usterek, awarii, itp., w szczególności instalacji elektrycznej i hydraulicznej,
  • kontrolowanie i raportowanie stanu urządzeń technicznych w obiekcie,
  • zapewnienie opieki technicznej,
  • współpraca z innymi działami Fundacji.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Zgłoszenia pisemne – CV, prosimy kierować na adres e-mail: i.boetcher@hospicjum.info,tel. 502 923 133

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.