Talent Partners
Pracownik / Technik Działu Jakości

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. PDJ/2402

Najważniejsze obowiązki:

  • transport stołu pomiarowego i jego przygotowanie,
  • konserwacja narzędzi pomiarowych,
  • naprawa narzędzi pomiarowych w przypadku awarii.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • zdolności manualne,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości,
  • doświadczenie w pracy jako pomiarowiec, konserwator lub ślusarz,
  • kurs obsługi wózków widłowych UDT oraz uprawnienia SEP G1 i/lub G2.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy,
  • bezpłatny transport z okolicznych miast i miejscowości.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń