Cpl Jobs

Pracownik w międzynarodowej organizacji z językiem obcym (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Zdobywanie kompetencji zawodowych w ramach jednego z działów: HR, księgowość,wsparcie techniczne lub obsługa klienta;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi;
  • Wsparcie w codziennej pracy zespołu administracyjnego;
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie.

Oczekujemy:

  • Znajomości przynajmniej jednego języka europejskiego na poziomie min.B2;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów lub obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Grupowe ubezpieczenie;
  • Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (pakiet Multisport);
  • Program kafeteryjny (biley do kina, oferta kulturalna, spotkania integracyjne itp);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Uznaniowy system premiowy.