Arvato Polska
Arvato Polska poszukuje do dwóch swoich magazynów pracowników na stanowisko: Pracownik z uprawnieniami. Szukasz pracy w magazynie? Dołącz do ARVATO jako pracownik magazynu towaru w branży e-commerce. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz urozmaiconej pracy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pracownik z uprawnieniami - Jasin k.Swarzędza

  • Data publikacji:
  • 20-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Jasin
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Zadania:

  • kompletowanie i pakowanie książek serwisowych zgodnie z zamówieniami z fabryk
  • przyjęcie towaru/ rozładunek /załadunek
  • transport towaru busem z magazynu do fabryki na trasie Swarzędz-Września-Antoninek

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi wózków widłowych z uprawnieniami UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • motywacja do podjęcia stałej pracy w wymiarze pełnego etatu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ - jesteśmy BEZPOŚREDNIM pracodawcą – NIE JESTEŚMY AGENCJĄ PRACY!
  • Pensja od 3300 zł brutto + premie
  • pakiet SOCJALNY (opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne, upominki urodzinowe, prezenty na święta)
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas  możliwość długofalowej współpracy

PISZ: rekrutacja.logistyka@arvato.pl
DZWOŃ lub napisz SMS z dop. PRACA JASIN na nr: 665 94 00 19