Metalweld Fiprom Polska Sp. z o.o.
Jako niezależny producent poszukujemy kandydata na stanowisko

PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO od 3.700,00zł brutto

  • Data publikacji:
  • 29-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Wynagrodzenie:
  • od 3 700,00zł brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

METALWELD – jest niezależnym polskim producentem materiałów spawalniczych, specjalizującym się w produkcji elektrod i drutów spawalniczych dla wielu zastosowań i branż. Istniejemy na rynku od ponad 26 lat.

Poszukujemy kandydata na stanowisko  PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO

Główne zadania:

  • Praca na określonym odcinku linii produkcyjnej.
  • Właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
  • Zawiadamianie przełożonego o problemach, zagrożeniach i awariach podczas produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe – mile widziana mechanika, budowa maszyn.
  • Praktyka w obsłudze maszyn i urządzeń. Doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Nastawienie na jakość, efektywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Motywacja i chęć do pracy.
  • Znajomość podstaw obsługi komputera.

Oferujemy:

Jeśli chcesz pracować stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku to proponujemy Ci:

  • Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności zgodne ze strukturą.
  • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwiązań.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny.
  • Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy.
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole z ambitnymi i ciekawymi ludźmi.
  • Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces, w atmosferze pozbawionej korporacyjnych nonsensów.
  • Możliwość zakwaterowania (firma posiada własne mieszkanie).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV i list motywacyjny.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Firma Metalweld zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych ofert.

Pracodawca informuje, że chroni dane osobowe Kandydata w sposób opisany na stronie internetowej pod adresem http://www.metalweld.pl/