Pracuj jako opiekunka! WYSOKIE DODATKI + PREMIA 600ZŁ NETTO!

  • Data publikacji:
  • 14-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
Poszukujemy opiekunki gotowej podjąć zlecenie również na okres świąteczny. Gwarantujemy dobre zarobki oraz konkurencyjne premie świąteczne. Dodatkowo BONUS ŚWIĄTECZNY 600ZŁ NETTO dla każdego/-ej opiekuna/ opiekunki pracujących w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Wymagamy komunikatywnej znajomości j. niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane są referencje z poprzednich miejsc pracy.

Podopieczna, 88lat, 47kg, 156cm
Miejscowość: 41564 Kaarst
Start: od 20.11

Dolegliwości:
- zaawansowana demencja
- nadciśnienie tętnicze
- podopieczna porusza się samodzielnie
- pacjentka korzysta z pieluchomajtek
- potrzebna jest pomoc przy utrzymaniu higieny ciała
- wymagana jest pomoc przy korzystaniu z toalety
- pomoc przy jedzeniu i piciu
- starsza pani przesypia całą noc
- podopieczną odwiedza personel medyczny

Pani mieszka w domu jednorodzinnym. Podopieczna lubi chodzić na spacery. Opiekunka ma do dyspozycji domek gościnny.

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie / prasowanie
- wizyty u lekarza
- robienie zakupów
- gotowanie
- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:
- oddzielny pokój (domek gościnny)
- Internet
- telewizor
- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
@ lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”