Objektive Vermögensberatung

Opiekun Klienta Indywidualnego

  • Data publikacji:
  • 09-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Opiekun Klienta Indywidualnego.

Obowiązki:
- Indywidualna opieka nad klientem, dostarczanie informacji o produktach i usługach;
- Prowadzeniu spotkań polegających na szczegółowej analizie finansowej;
- Możliwość wykonywania pracy zdalnie lub/i biurowo w dowolnych godzinach;

Wymagania :
- Wykształcenie min. średnie;
- Doświadczenie w handlu i sprzedaży. (będzie traktowane jako dodatkowy atut)
- Umiejętność nawiązywania nowych relacji z nowymi klientami;
- Komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi;

Oferujemy :
- Zatrudnienie - umowa zlecenie;
- Płatne praktyki dla studentów - Przejrzysty system rozliczeniowy;
- Długofalową współpracę;
- Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz od współpracujących firm;
- Elastyczny grafik - według potrzeb;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"