Grupa Gumułka
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Praktykant w dziale promocji (dział zamówień publicznych)

  • Data publikacji:
  • 25-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice 40-077 ul Matejki 4
  • Stanowisko:
  • Stażysta

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom. Nasza organizacja ceni entuzjazm i zaangażowanie.

Stawiamy na młodych! Zatrudniamy najlepszych!

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na staż w dziale zamówień publicznych na stanowisko:

PRAKTYKANT W DZIALE PROMOCJI

Twoje zadania:

  • wsparcie zespołu w przygotowywaniu załączników do ofert handlowych oraz przetargowych
  • aktualizacja bazy klientów
  • ściąganie SIWZ ze stron internetowych/platform zakupowych Zamawiających
  • obsługa urządzeń biurowych
  • utrzymywanie codziennej współpracy z innymi działami firmy

 Nasze oczekiwania:

  • status studenta lub absolwenta studiów wyższych na kierunkach administracyjnych lub ekonomicznych
  • doświadczenia zawodowego (nie jest to warunek konieczny)
  • zainteresowanie branżą usług doradczych lub finansowych
  • skrupulatność oraz punktualność

Nasza oferta:

  • płatna praktyka z możliwością podjęcia stałej współpracy na umowę o pracę po jej zakończeniu
  • kompleksowe wdrożenie i pomocną dłoń w każdej chwili
  • możliwość nabycia solidnej wiedzy z zakresu zamówień publicznych
  • działowe pogaduchy przy dobrej kawie