Cpl Jobs

Process Support w dziale T&E i AP z j. niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Badanie i rozwiązywanie problemów z obszaru PtP;
  • Weryfikacja i terminowe przetwarzanie danych finansowych;
  • Bieżący kontakt z klientami w formie mailowej i telefonicznej;
  • Uzgadnianie kont klientów, księgowanie;
  • Udział w ulepszaniu procesów;
  • Ogólne zadania administracyjne.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia w obszarze księgowości w dziale PtP, OtC lub RtR.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B2).
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.
  • Chęci do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Grupowe ubezpieczenie;
  • Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny;
  • Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.);
  • Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.