FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Producent wyrobów sylikonowych i gumowych zatrudni PERSONEL

Miejsce pracy: Dopiewo (dojazd PKP, lub autobusem 729 z Ogrodów)

Lider w obszarze projektowania i produkcji elementów gumowych dla sektora motoryzacyjnego zatrudni personel na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI-DZIAŁ WULKAZNIZACJI

Obowiązki:

-zakładanie i ściąganie węży gumowych z kształtek

-układanie gotowych kształtek z wężami na wózek i wprowadzanie do pieca

-przygotowanie kształtek, etykietowanie

-analizowanie zleceń produkcyjnych i ustawianie według ważności produkcji

-przekazywanie zwulkanizowanych węży do końcowej obróbki

Oczekujemy:

-gotowości do pracy w systemie III zmianowym

-braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej

-dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a po okresie próbnym możliwość zatrudnienia przez Firmę
-atrakcyjne wynagrodzenie: 3800 zł/mc + premia do 1000 zł

-możliwość rozwoju zawodowego

-prace od zaraz

-możliwość zapoznania się z Zakładem, obejrzenia produkcji przed podpisaniem umowy

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt telefoniczny 790 790 445 w biurze Towarowa 35, V piętro ( budynek Delta - na przeciwko dworca PKP

Do aplikacji dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Agencja Pracy Fallwork 6231