Lepsza Praca
Dla naszego klienta – dystrybutora odzieży sportowej i sprzętu sportowego, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Product manager - Bielsko-Biała

  • Data publikacji:
  • 27-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

PRODUCT MANAGER

Miejsce Pracy: Okolice Bielska-Białej

Opis stanowiska:

  • Koordynacja pracy działu produktu
  • Tworzenie założeń tematycznych kolekcji (trendy, linie, tematy, kolory)
  • Udział w przygotowywaniu harmonogramu prac nad tworzeniem kolekcji z wyprzedzeniem jednego sezonu
  • Koordynacja zamówień – zarządzanie budżetem
  • Projektowanie wzorów odzieży oraz wybranych produktów
  • Wyjazdy do dostawców oraz na targi branżowe
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej poszczególnych modeli i kontakt z dostawcami
  • Udział w prezentacjach kolekcji i szkoleniach
  • Monitoring, jakości wykonania zaprojektowanej produktów
  • Analizę rynku i monitoring trendów oraz otoczenia konkurencyjnego,
  • Wsparcie dla działu handlowego

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobny stanowisku – mile widziany w branży odzieżowej i/lub sportowej
  • Wykształcenia min. średniego mile widziane wyższe
  • Bardzo dobrej znajomości, w mowie i piśmie, języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Znajomości programów graficznych typu Corel Draw pomagających w projektowaniu
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły
  • Zdolność zarządzania podległym działem
  • Zainteresowania sportem/outdoorem (wycieczki górskie, trekking, narty, rower)
  • Znajomości trendów w modzie i designie, zwłaszcza w modzie sportowej

Firma oferuje:

  • Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na rozwój kolekcji
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, wyjazdy
  • Możliwość awansu

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.