Manpower

Product Manager IC

  • Data publikacji:
  • 16-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Miejsce pracy: Łódź - home office
Numer ref. PMA/065/AST

Zadania:

• Promowanie i sprzedaż produktów z grupy chromatografii jonowej we wszystkich branżach przemysłowych na terenie Polski północnej
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Badanie potrzeb klientów, negocjacje i ofertowanie
• Organizacja i udział w konferencjach, seminariach i warsztatach związanych z oferowanym sprzętem laboratoryjnym
• Monitorowanie i analiza rynku

Wymagania:

• Znajomość technik chromatograficznych (HPLC, GC, UPLC)
• Studia wyższe o profilu chemicznym (chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna)
• Mile widziana praktyczna znajomość chromatografii jonowej
• Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
• Profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• Znajomość obsługi komputera w zakresie programów Microsoft Office: Word, Excel, Power Point

Oferta:

• Umowa o pracę
• Możliwość pracy w systemie home office
• Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia produktowe, perspektywy awansu
• Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
• Ubezpieczenie
• System lojalnościowo-oszczędnościowy
• Karta MultiSport

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."