RENTA
Praca Niemcy

Produkcja Drezno farmaceutyka

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od ponad 30 lat jest innowacyjną i precyzyjną firmą zarządzania personelem.
W ponad 20 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocników.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Dla renomowanego klienta w Dreźnie poszukujemy zmotywowanego pomocnika produkcyjnego w sektorze farmaceutycznym (m/k) od zaraz!

Zadania:

- Czyszczenie i dezynfekcja
- Dokumentacja procesów pracy i wdrażania
kontrole w trakcie procesu
- Wdrożenie monitoringu w pomieszczeniach i na nośnikach
- Zgodność z wytycznymi dotyczącymi środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa
- Sterowanie dziennikiem połowowym, jak również standardową obsługą
Procedury (SPO) i listy kontrolne
- Napełnianie i kontrola strzykawek
- Realizacja przydzielonych zadań
- Transport towarów przy pomocy wózka podnośnikowego
- Wdrożenie profesjonalnego i bezproblemowego procesu produkcyjnego

Wymagania:

- Ukonczona szkolenie zawodowe
- Doswiadczenie na produkcji mile widziane
- Podstawowe umiejętności obsługi komputera
- Niemiecki min. C1 w mowie i piśmie

 Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (zgodnie z obowiązującymi przepisami BZA )
- Stawka 9,73 € w zależności od dlugosci pracy
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie za czas świąt Bożego Narodzenia i urlopu
- Do 30 dni urlopu w roku
- Premia zdrowotna
- Wsparcie pracownikow
- Interesujące zlecenia dla znanych firm

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu zadzwoń pod numer 0351-7966510 lub wyślij swoje CV w formie PDF na dresden@jobprofile.de

RENTA Personaldienstleistungen GmbH
Niederlassung Dresden
Wallstraße 13
01067 Dresden