Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Produkcja łożysk Auto Moto - praca przy granicy, start od poniedziałku DLA PAR

  • Data publikacji:
  • 08-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Zwickau

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI AUTO-MOTO

miejsce pracy: NIEMCY

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji łożysk dla wiodących marek samochodów,

  • praca precyzyjna na produkcji w branży auto-moto,

  • produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

  • doświadczenie w pracy precyzyjnej lub zdolności manualne,

  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

  • Pracę przy granicy polsko-niemieckiej.

  • Możliwość podjęcia pracy z partnerem/ partnerką.

  • Start pracy możliwy od zaraz.

  • W pełni wyposażone mieszkanie w odległości 2 km od miejsca pracy.

  • Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  • Płatne urlopy i premie świąteczne.

  • Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  • Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

  • Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  • Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

    ... oraz wiele więcej.

    Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.

    Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to dzwoń pod numery tel.:

    +48 713666081, +48 713666455.

    Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.