FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Produkcja materiałów ściernych (tarcze, szlifierki, ściernice)

Światowy Lider w produkcji  i dystrybucji materiałów budowlanych i przemysłowych zatrudni: pracowników produkcji

Miejsce pracy: Koło

Twoje zadania:

-praca na prasach ręcznych i automatycznych

-obsługa narzędzi pomiarowych typu głębokościomierz, suwmiarka

-udział w ciekawych projektach produkcyjnych

-nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego

-dbałość o maszyny i narzędzia

Oczekiwania:

-sprawność fizyczna

-gotowość do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności

-odpowiedzialność, dokładność, sumienność, samodzielność

-nie masz doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

-oferta skierowana również dla Pań

Możemy Ci zaoferować:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o prace od 1-go dnia

-bezpłatny dojazd z: Konin, Turek, Kłodawa, Turek

-pracę w Firmie doceniającej zaangażowanie pracownika

-praca w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

-praca od poniedziałku do piątku

-wynagrodzenie całkowite ok. 4 tys. brutto, włączając premie

-dofinansowanie do posiłków

-wsparcie Zespołu w adaptacji na nowym stanowisku

-stałą opiekę i kontakt z Koordynatorem

KONTAKT: 790 790 445

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)