GP PEOPLE
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Produkcja spożywcza - wolne weekendy

Aktualnie naszym klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Młodszy pracownik produkcji - branża spożywcza

miejsce pracy: Bydgoszcz, OKOLE

region: kujawsko-pomorskie

 Oferujemy:

- praca na II zmiany od pon-pt ( 6-14, 14-22)

- wynagrodzenie: 16.50/ h (na umowie o pracę) = 1950 netto

- pewne, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Opis stanowiska:

- praca stojąca przy taśmie produkcyjnej polegająca na zdobieniu ciast, tortów

-mycie foremek

- nadziewanie ciastek/ ptysi

-pakowanie wyrobów do pudełek

Oczekujemy:

- aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

- motywacji do podjęcia zatrudnienia od zaraz

CV proszę przesłać przez portal lub kontakt telefoniczny : 601 235 253   bądź osobisty w agencji- Śniadeckich 22