Skillhunt

Programista Business Intelligence

  • Data publikacji:
  • 06-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Gdynia

Obecnie dla naszego klienta w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwój systemu raportowego
  • Modelowanie i budowa struktur danych wielowymiarowych
  • Tworzenie i rozwój procesów ETL, czyszczenia danych, automatyzacji zasilania
  • Realizacja rozwiązań opartych o relacyjne bazy danych (Sql Server, Oracle)

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości baz danych (Oracle, MS SQL) i języków PL/SQL, T-SQL
  • Znajomość projektowanie rozwiązań bazodanowych
  • Znajomość tworzenia procesów ETL, agregatów i optymalizacji zapytań
  • Mile widziana znajomość technologii MS SSRS, SSAS i SSIS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • technicznej
  • Wysoka motywacja, uczciwość, zorientowanie na rezultaty
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: mruban@skillhunt.io.
Znasz kogoś kto idealnie pasuje na to stanowisko? Poleć nam swojego znajomego i otrzymaj 800USD wynagrodzenia po jego zatrudnieniu! Wystarczy, że na naszej stronie Skillhunt.io pod wybranym ogłoszeniem klikniesz „Refer a friend” i prześlesz znajomemu Twój unikalny reflink, dzięki któremu prześle nam swoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"