Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Programista CNC z hyperMILL

  • Data publikacji:
  • 15-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Świętochłowice

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Świętochłowice

Obowiązki:

  • Programowanie i ustawianie maszyn CNC,
  • Praca w środowisku CAD/CAM,
  • Praca z narzędziami pomiarowymi.

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania hyperMILL,
  • Doświadczenie w obsłudze i ustawianiu CNC,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku CAD/CAM,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pomiarowych,
  • Znajomość narzędzi skrawających,
  • Biegła znajomość obsługi komputera.

                   Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie                                                              anych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.