Cyclad

Programista iSeries

  • Data publikacji:
  • 13-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Dla naszego Klienta, cenionego Banku będącego częścią wiodącej międzynarodowej grupy banków, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania na platformie iSeries, zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną
  • Przeprowadzanie testów stworzonego oprogramowania
  • Poprawianie błędów wykrytych w oprogramowaniu
  • Zabezpieczanie wersji źródłowych i eksploatacyjnych programów
  • Tworzenie dokumentacji wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Uczestniczenie we wdrożeniach zmian lub nowych systemów informatycznych
  • Raportowanie postępów prac
  • Doskonalenie techniki wytwarzania oprogramowania i wiedzy nt. głównego systemu księgowego oraz technologii integracji systemów

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w językach: ILE RPG, ILE CL, wbudowany w ILE RPG SQL
  • Znajomość bazy danych  IBM DB2/400, języka SQL
  • Dobra znajomość środowiska iSeries/i5 (co najmniej w wersji V5R1)
  • Umiejętność tworzenia UI w DDS
  • Umiejętność projektowania systemów uruchamianych wielozadaniowo
  • Mile widziane: użytkowa znajomość narzędzia IBM Development Studio for iSeries

Oferujemy:

  • Pracę w sektorze bankowym
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym: CC18/PROGRAMISTAiSERIES/NUZLE/406

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Jeśli chcesz, by Twoje cv było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy Cyclad Sp. z o.o. dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@cyclad.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach.