Programista PHP

  • Data publikacji:
  • 23-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Dla naszego Klienta, największego przedsiębiorstwa e-commerce w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach z branży e-commerce (około 150 projektów rocznie)
  • Naprawa błędów, implementacja usprawnień
  • Praca w autorskiej metodyce, posiadającej elementy Scruma
  • Praca w 6 osobowym zespole

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5.6
  • Znajomość jQuery, CSS3, HTML5
  • Znajomość bazy danych MySQL i sytemu GIT
  • Terminowość, solidność, dokładność
  • Własna inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Umiejętność posługiwania się kolejkami RabbitMQ
  • Znajomość Elasticsearch
  • Znajomość Symfony 2.8/3.3
  • ORM Doctrine

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami
  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Krakowa z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet szkoleń (min. 2 szkolenia w roku)
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę
  • Dofinansowanie do Katy Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, numer referencyjny CC18/PROGRAMISTAPHP/KRAKÓW/ZARABIAJ/274

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”