Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Talent Partners
Dla naszego klienta - profesjonalnej firmy z branży IT - poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Programista PHP - Backend

Data publikacji:
11.3.2019
Miejsce Pracy:
Bielsko-Biała
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista PHP

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. PHP/1101

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie w PHP,
  • rozwijanie profesjonalnych aplikacji webowych służących do zbierania i prezentowania danych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 7, z naciskiem na OOP,
  • bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • duże doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • praktycznea wiedza nt. TDD.

Mile widziane:

  • znajomość i stosowanie zasad SOLID,
  • doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (MongoDB, Redis, ElasticSearch),
  • doświadczenie w pracy z BigData,
  • doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (Scrum),
  • praktyczna wiedza nt. BDD,
  • znajomość frameworków Symfony i Angular,
  • dobra znajomość JavaScript i TypeScript,
  • wiedza nt konteneryzacji środowisk (Docker) oraz systemów Linux.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w profesjonalnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
  • jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów,
  • Creative Room,
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • lekcje języka angielskiego,
  • cotygodniowe szkolenia i warsztaty wewnętrzne,
  • wyjazdy na konferencje i meetupy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie.