Speed App
Projektant HD w technologiach SAS i Oracle

  • Data publikacji:
  • 18-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Oferta pracy: Projektant HD w technologiach SAS i Oracle

Lokalizacja: Warszawa
Forma zatrudnienia: B2B z ramienia SpeedApp

Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych
- Roczne doświadczenie w zakresie projektowania przypadków i scenariuszy testowych oraz w dokumentowaniu wyników testów
- Znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute (w tym SAS DI) oraz technologii Oracle

Zadania:
- Projektowanie rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence w technologiach SAS i Oracle
- Projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych
- Przygotowanie dokumentacji powykonawczej oprogramowania oraz monitorowanie jakości poprzez Code Review
- Nadzór nad testami developerskimi i dokumentacją powykonawczą, a także wsparcie w zakresie wykonywanie testów aplikacji oraz prac analitycznych w ramach zespołu SCRUM

Więcej informacji: maria.titova@speedapp.pl