Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Projektant Instalacji Sanitarnych (HVAC)

  • Data publikacji:
  • 29-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant instalacji sanitarnych (HVAC)

Katowice

Obowiązki:
-Projektowanie instalacji HVAC,
-Współpraca z architektami i projektantami innych branż,
-Kontakt z działem technicznym klienta,
-Samodzielne wykonywanie prac projektowych instalacji sanitarnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta,
-Wykonywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej, przetargowej oraz zestawień podstawowych materiałów,
-Weryfikacja dokumentacji,
-Koordynowanie pracy Asystentów,
-Praca w środowisku CAD,
-Współpraca z projektantami innych branż, zewnętrznymi i wewnętrznymi klientami, kierownikami projektów i dostawcami,
-Nadzorowanie i koordynowanie projektów.

Wymagania:
-Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych,
-Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych,
-Bardzo dobra znajomość programów branżowych (przede wszystkim grupy AUTODESK),
-Znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym),
-Umiejętności organizacyjne,
-Rozwinięte kompetencje wielozadaniowości,
-Znajomość projektowania BIM będzie dużym atutem,
-Dokładność, terminowość, samodzielność,
-Projektowanie: instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji hydrantowych, instalacji gazowych, instalacji technologicznych np. sprężonego powietrza (inne mile widziane),
-Projektowanie innych zakresów branży sanitarnej będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:
-Możliwość szybkiego podjęcia pracy,
-Wynagrodzenie 3500-5500zł netto (zależnie od doświadczenia i formy zatrudnienia),
-Podjęcie pracy w oparciu o umowę o pracę,
-Rekomendowana współpraca jako B2B na fakturę,
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
-Pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
-Współpraca z profesjonalistami,
-Samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.