Lepsza Praca
Dla naszego klienta – firmy budowlanej, wykonującej hale przemysłowe oraz centra handlowe poszukujemy osób na stanowisko:

Projektant Instalacji Sanitarnych - Katowice

  • Data publikacji:
  • 22-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Projektant

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Projektant Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie instalacji (wentylacja, wentylacja pożarowa, klimatyzacja, ogrzewanie, chłodzenie itp.) we wszystkich rodzajach budynków
projekty od etapu Koncepcji Wielobranżowej poprzez projekty Budowlany, Przetargowy i Wykonawczy do nadzorów autorskich
kierowanie pracą asystentów
współpraca z innymi branżami
uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych

WYKSZTAŁCENIE:
wykształcenie wyższe kierunkowe: inżynieria środowiska wentylacja klimatyzacja, ogrzewnictwo-ciepłownictwo

UMIEJĘTNOŚCI:
uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych do projektowania
znajomość technik i narzędzi komputerowych wspomagających projektowanie: AutoCad, pakiet MS Office, programy branżowe (Audytor OZC, Carrier E20-II itp.)
znajomość programu Autodesk REVIT będzie dużym atutem
samodzielność w prowadzeniu zespołu projektowego
znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie średnim

DOŚWIADCZENIE:
preferowane min. 4 - 5 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC w budynkach użyteczności publicznej (biura, centra handlowe, kina, hotele itp.)

INNE:
prawo jazdy kat. B
osoba niepaląca ze względu na charakter pracy

OFERUJEMY:
Pracę w stabilnej firmie
Przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w biurze na terenie Warszawy – Ochota)
Udział w ciekawych projektach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.