EKO PROJECTS
EKO PROJECTS jest firmą projektowo – inżynierską. Świadczymy wielobranżowe usługi projektowe, specjalizując się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Zatrudniamy zespół wysokiej klasy specjalistów – inżynierów, projektantów i project managerów, którzy obsługują inwestycje lokalne i europejskie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant konstrukcji budowlanych

  • Data publikacji:
  • 31-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

pracodawca: EKO PROJECTS

 Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji budowlanych;
  • wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych wg norm EC;
  • opracowywanie koncepcji projektowych, projektów budowlanych, wykonawczych, warsztatowych, inwentaryzacji obiektów przebudowywanych;
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień  technicznych na każdym etapie realizacji projektów;
  • współpraca z podwykonawcami i wykonawcami robót budowlanych;
  • ustalenia i spotkania z klientami oraz udział w procesie uzgadniania dokumentacji;
  • udział w nadzorach autorskich, aktywne rozwiązywanie problemów na etapie budowy;
  • gotowość do krótkoterminowych wyjazdów służbowych.

 Wymagania:

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej - warunek konieczny;
  • min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych;
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (wymagany kierunek: budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane);
  • mile widziane umiejętność sporządzania kalkulacji projektów, przedmiarów robót, kosztorysów oraz specyfikacji przetargowych;
  • dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego oraz warunków technicznych i norm konstrukcyjnych;
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • prawo jazdy kat. B.
  • bardzo dobra znajomość programu typu AUTOCAD z nakładkami branżowymi;
  • mile widziana znajomość programów Advance Design, Autodesk Robot Structural, Intersoft Konstruktor, TEKLA oraz powszechnie używanych kalkulatorów inżynierskich;
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowlano-montażowych oraz remontowych;

 Oferujemy:

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów w wielu branżach;
  • budownictwa: przemysłowego i infrastrukturalnego;
  • możliwość awansu zawodowego;
  • umowa o pracę;
  • dostęp do zasobów wspomagających pracę;
  • pracę w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym.
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

 Świadczymy usługi z zakresu:

  • projekty obiektów budowlanych (koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, przetargowe);
  • optymalizacje kosztów inwestycji;
  • projekty remontów i modernizacji;
  • ekspertyzy techniczne i opracowania specjalistyczne;
  • przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje przetargowe;
  • nadzory autorskie;
  • autoryzacje projektów wykonanych za granicą;
  • nadzór inwestorski we wszystkich branżach;
  • organizowanie odbiorów urzędowych;
  • pozyskiwanie wszelkich wymaganych decyzji.

Posiadamy też wykwalifikowanych doradców energetycznych, którzy wykonują audyty oraz posiadają uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o danych osobowych

 Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez EKO PROJECTS Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iwona.boniewska@eko-projects.pl Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Eko Projects Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

 Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Eko Projects Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

 Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod ogłoszeniem