GD ProfesjaSC
Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkującą oraz montażem konstrukcji stalowych, urządzeń i maszyn do transportu materiałów sypkich wykorzystywanych głównie w hutach szkła. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Projektant / Konstruktor Mechanik

  • Data publikacji:
  • 30-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Projektant

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki

  • Projektowanie urządzeń do transportu materiałów sypkich (m.in. przenośniki taśmowe, zgrzebłowe, kubełkowe, rynny wibracyjne)
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej zgodnie z procedurami.
  • Współpraca z działem technologów i produkcyjnym.
  • Wyjazdy zagraniczne na rewizje u Klienta.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn).
  • 4 - letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w zakładzie produkcyjnym w branży maszynowej.
  • Bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor 3D - warunek konieczny.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, kreatywność.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy.

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).