Lepsza Praca
Dla naszego klienta producenta maszyn produkcyjnych ze stali nierdzewnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Maszyn / Konstruktor

  • Data publikacji:
  • 15-01-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Jaworzno
  • Stanowisko:
  • Konstruktor

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta producenta maszyn produkcyjnych ze stali nierdzewnej
aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie maszyn na bazie oprogramowania AutoCAD i Inventor
  • Dobór komponentów napędowych
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Budowa Maszyn
  • Biegła umiejętność posługiwania się programami AutoCad oraz Inventor
  • Znajomość systemów napędowych maszyn
  • Ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Odpowiedzialność, kreatywność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę od zaraz
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.