Firma świadcząca usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista/ Młodszy projektant systemów teletechnicznych i bezpieczeństwa

  • Data publikacji:
  • 02-07-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 6500-8500 tys./miesiąc
  • Stanowisko:
  • Projektant

Innowacyjny Specjalista ds. Systemów Teletechnicznych i Bezpieczeństwa

Nasza firma, pionier w dziedzinie systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów, poszukuje kreatywnego eksperta do zespołu we Wrocławiu.

Nasza oferta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 6500-8500 zł/miesiąc + premia
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ciągły rozwój zawodowy poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport
  • Kompleksowa prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalny montaż i instalacja zaawansowanych systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, CCTV, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych)
  • Realizacja zadań wynikających ze specyfiki stanowiska projektanta

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe: elektronika, telekomunikacja lub elektrotechnika
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Zaawansowana znajomość AutoCAD
  • Entuzjazm wobec innowacji technologicznych
  • Kreatywność i proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Niekaralność

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu wykonawczym
  • Znajomość języka angielskiego

Zainteresowany? Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub prześlij swoje CV na podany adres e-mail. W przypadku braku odpowiedzi, wyślij SMS o treści \"SPECJALISTA/PROJEKTANT\" - oddzwonimy!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń