Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Projektant w branży budowlano-konstrukcyjnej

  • Data publikacji:
  • 11-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki:

  • wykonywanie projektów budowlano-konstrukcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacji projektów konstrukcyjno-budowlanych,
  • współpraca z innymi działami Biura.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie o profilu konstrukcje budowlane,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją,
  • wiedza z zakresu aktualnych norm, branżowych aktów prawnych i dyrektyw na terenie Polski i UE,
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,
  • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość: CAD: AutoCAD, MS Office, AutoDesk ROBOT(lub inne oprogramowanie MES 3D),
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • wysokie wynagrodzenie
  • praca w bardzo prężnie działającej firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.