Work Project Group

Projektowanie w programie AutoCAD - praca w Anglii

  • Data publikacji:
  • 20-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Anglia

Firma Work Project Group poszukuje osób so projektowania 2D i 3D w programie AutoCAD do stałej pracy w Anglii (Bridgwater).

Opis stanowiska:

Stała praca w fabryce polegająca na projektowaniu 2D i 3D w systemie AutoCAD. Praca w firmie zajmującej się produkcją sprzętu z włókna szklanego do oczyszczania ścieków i zbierania wody deszczowej.

Godziny pracy: 8 h dziennie 5 dni w tygodniu (dodatkowo możliwa praca w soboty rano) + nadgodziny.

Wymagania:

  • doświadczenie na danym stanowisku,
  • paszport lub dowód tożsamości.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do 12 £/h (zależnie od doświadczenia),
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze świadectwami pracy na adres mailowy: rekrutacja@workprojectgroup.pl . W temacie należy wpisać: AutoCAD design. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 500-181-317.