Marta

Proste prace produkcyjne - praca dla par w Niemczech od zaraz!!!!

  • Data publikacji:
  • 24-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy- Bad Dürrenberg
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

•             atrakcyjne wynagrodzenie

•             niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

•             pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•             terminowo wypłacane wynagrodzenie

•             dobre warunki pracy, miła atmosfera

•             indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•             prace przy produkcji elementów i form z tworzywa sztucznego (dla branży automotive),

•             dalsza  obróbka i kontrola jakości elementów,

•             przeróbka wyprodukowanych komponentów,

•             inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania:

•             gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

•             odpowiedzialność, dokładność

•             zaangażowanie w powierzone obowiązki

•             chęć i motywacja do pracy

•             samochód na wyjazd

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „produkcja”   - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Marta tel. +48 577 901 944 mail:rekrutacja@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com