FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Proste prace przy produkcji ceramiki łazienkowej- dojazd pracowniczy

Miejsce pracy: Zakrzewo

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

-proste prace przy produkcji ceramiki łazienkowej

-kontrola jakościowa półproduktu

-obsługa maszyny do polerowania i szlifowania

-oczyszczanie sprężonym powietrzem

Od Kandydatów oczekujemy:

-sprawności fizycznej

-braku przeciwwskazań do pracy w pyle i kurzu

Możemy zaoferować:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a po okresie próbnym przejście do Klienta

-wynagrodzenie od 3500 zł/mc netto

-dojazd do miejsca pracy z Poznania, Buku, Opalenicy, Grodziska Wlkp, Dusznik, Niepruszewo,

-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6

-premię uznaniową do 15 %

-możliwość rozwoju w firmie będące liderem na rynku

-od pierwszego dnia pracy - pakiet szkoleń

Nie czekaj na innych. Zadzwoń lub wyślij sms 883 088 319, 790 790 445

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231