Angelika
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

  • Data publikacji:
  • 25-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
Podejmiemy współpracę z osobami zainteresowanymi pracą na stanowisku Pełnomocnik Handlowy, praca na terenie Katowic i okolic.

Oferujemy:

szkolenia i wdrożenie
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, lub własna działalność gosp.
podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny

Obowiązki:

aktywna sprzedaż
kontakt z klientem i podtrzymywanie pozytywnych relacji

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie min. średnie (maturalne)
zaangażowanie i samodzielność
łatwość nawiązywania kontaktów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.  Mile widziane aplikacje ze zdjęciem.