Cyfrowy Polsat S.A.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy !!

  • Data publikacji:
  • 12-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łobez

Cyfrowy Polsat S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowany lider na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operator usług telekomunikacyjnych i internetowych, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych współpracą jako Przedstawiciel Handlowy.

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi, a realizację wyznaczonych zadań sprzedażowych traktujesz jako wyzwanie, zapraszamy do naszego zespołu !!

Główne zadania:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami,
• Raportowanie sprzedaży w cyklu codziennym oraz miesięcznym,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy,
• Reprezentowanie firmy w terenie
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z klientem,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
• Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
• Gotowość do pracy w terenie,
• Komunikatywność i kreatywność,
• Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
• Optymizm i pozytywne spojrzenie na świat.
Oferujemy:
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
• System motywacyjnym oparty na wynikach sprzedaży,
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
• Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej firmy,
• Wsparcie i regularne szkolenia doskonalące umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV !!