IWMAR
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

  • Data publikacji:
  • 13-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • IWMAR Pacółtowo 4, 13-300 Nowe Miasto Lub.

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,

  • Rozwój sieci dystrybucji na powierzonym terenie (woj.mazowieckie, woj.śląskie)

  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

  • Prowadzenie aktywnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży.

Od kandydata oczekujemy:

  • Odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu,

  • Kreatywności, umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,

  • Dyspozycyjności,

  • Komunikatywności w kontaktach personalnych,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku w dowolnej branży.

Firma oferuje:

* Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie

* Umowa o pracę (cały etat)

* Motywacyjny system wynagrodzeń

* Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (telefon,samochód)